Вигнали нацистів – виженемо і рашистів!

Дата: 28.10.2023 11:24

Сьогодні, 28 жовтня, виповнюється 79 років з моменту остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України. У цей день українці вшановують пам'ять кожного, хто боровся проти нацистських поневолювачів, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів.

За мир у Другій світовій українці сплатили надзвичайно високу і страшну ціну – близько 10 мільйонів життів наших земляків. Сьогодні ми знову переживаємо страшну кровопролитну війну, знову боремося з агресором за своє право на існування як окремий народ, що має власну незалежну державу. Як і багато років тому, український народ став на оборону рідної землі, Європи, всього цивілізованого світу…

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні! Пишаємося звитягою кожного українського Героя – зараз, як і у Другу світову.

Жовто-блакитні квіти, покладені до останнього місця спочинку оборонців, - це символічне вираження пекучого, невимовленого болю,  нашої туги за втраченими життями наших захисників-земляків.

Вигнали нацистів – виженемо і рашистів!

Слава Україні!