Наша сила – у єдності!

Дата: 25.10.2023 21:56

Фото без опису

З початком повномасштабного вторгнення окупантів на територію України практично усі тематичні заходи, які організовуються на території Ізяславщини,  мають благодійну мету – зібрати кошти для наших оборонців.

23 жовтня у Михнівському ліцеї було проведено благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. На ярмарку можна було придбати різноманітні вишукані кулінарні випічки з осінніми дарами. Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, фрукти – чого тільки не було на столах, котрі миттєво розбиралися покупцями.

Кожен клас ліцею, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі.

Фото без описуПід час акції вдалось зібрати 13930 грн.

Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось для нашої довгоочікуваної Перемоги над цинічним та підлим ворогом.