7 причин написати всеукраїнський радіодиктант

Дата: 23.10.2023 14:39

Фото без опису

🇺🇦27 жовтня усі, хто знає чи вивчає українську мову, мають можливість написати Радіодиктант національної єдності!

7 причин написати всеукраїнський радіодиктант

💙Відчуття єдності. Пишучи диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до події не лише в Україні, але по всьому світі, з’являється надзвичайне відчуття приналежності до чогось важливого, почуття гордості й піднесення.

💙Самоперевірка є однією з основних причин взяти участь у подібній акції. Текст після трансляції оприлюднюють, тож кожен учасник має чудову нагоду перевірити себе.

💙Традиція. Приєднатися до щорічного написання радіодиктанту - нагода підтримати чудову національну традицію.

💙Новий досвід - завжди певне відкриття, нова навичка, яка дає враження й відкриває нове розуміння. Досвід письма та робота над помилками - життєва навичка робити висновки та працювати над покращенням після будь-якої виконаної справи або життєвої ситуації.

💙Власний приклад. Участь людини в написанні національного диктанту єдності показує, як вона ставиться до своєї країни й мови. А власний приклад завжди може стати мотивацією для інших діяти так само - поважати свою мову та країну.

💙Нові знання. Диктант - це цілісний текст, об’єднаний спільною думкою. Іноді такий текст може стати справжнім відкриттям, надихнути, привернути увагу до важливої проблеми чи принести насолоду завдяки вишуканому стилю й красі слова.

💙Бути грамотним - модно і престижно.