Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 22.10.2023 09:19

Цими днями відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Сергія Шлегеля.

Основна причина скликання виконкому - необхідність визначення дати старту опалювального сезону на території Ізяславщини. У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря присутні учасники зібрання позитивно проголосували за рішення про початок опалювального сезону в громаді з 18 жовтня 2023 року. Зокрема тарифи на тепло для споживачів залишиться на рівні минулого року.

Крім того, своїм рішенням члени виконкому погодили відпускні ціни на лісопродукцію КП «Сошне» Ізяславської міської ради на ІV квартал 2023 року.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті міської ради, відповідно до чинного законодавства.