Нарешті Воїн Світла повертається на малу Батьківщину
Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях жителів Ізяславщини та України в цілому. Знову біль, сум, горе…
30 липня 2023 року, виконуючи обов’язок військової служби на Донеччині, пішов у вічність Новітній Герой - 50-річний земляк із с.Радошівка, солдат, кулеметник кулеметного взводу стрілецької роти Тимощук Віталій Олексійович … Вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє….
Через кілька місяців очікувань, сліз, тривог і душевного неспокою рідні, близькі та всі небайдужі нарешті зможуть гідно провести в останню путь мужнього воїна, який до останнього свого подиху боровся за нашу з вами свободу.
23 жовтня орієнтовно о 09:30 год. наш відважний оборонець повертається на малу Батьківщину “на щиті”. Маршрут кортежу із тілом загиблого пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівки, по вулицях Незалежності та Онищука (біля приміщення колишнього кафе «Дружба»)) в село Радошівка.
У цей же день об 11.00 год. у місцевому клубі відбудеться церемонія прощання та заупокійна служба за новітнім Героєм священнослужителями Православної Церкви України.
Далі траурна хода рушить до місцевого кладовища, де і відбудеться обряд поховання.
Наші безстрашні захисники воюють у надважких умовах, чоловіки і жінки героїчно жертвують своїм життям заради виживання цілої країни. А тому закликаємо громадськість Ізяславщини спільною молитвою віддати шану та провести в останню путь загиблого бійця «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю...