Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 29.08.2023 р.

Дата: 29.08.2023 11:01

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

від 29.08.2023 р.

1. Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Ізяславська МБЛ» за 1 півріччя 2023 року.

Додаток

2. Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» за 1 півріччя 2023 року.

Додаток

3. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславське МБТІ» за 1 півріччя 2023 року.

Додаток

4. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Ізяславводоканал» за 1 півріччя 2023 року.

Додаток

5. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Житлокомунсервіс» за 1 квартал 2023 року.

Додаток

6. Про погодження КП «Ізяславтепломережа» вчинення правочинів.

7. Про погодження штатного розпису КП «Сошне».

Додаток

8. Про погодження відпускних цін на лісопродукцію КП «Сошне».

9. Про встановлення вартості харчування для здобувачів освіти Ізяславської міської ради з 01 вересня 2023 року.

10. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів на 2023/2024 навчальний рік.

11. Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг.

12. Про затвердження акту приймання-передачі документів, справ та книг обліку свідоцтв про право власності  на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства.

13. Про видачу свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат).

14. Про затвердження висновку незалежної оцінки про вартість об’єкта комунальної власності.

15. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини.

16. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

17. Про подання органу опіки та піклування.

18. Про видалення зелених насаджень.

19. Про приватизацію квартири.

20. Про виключення квартир з числа службових.

21. Про постановку на квартирний облік.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23 лютого 2021 року № 18.

23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17 травня 2023 року № 96.

24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07 березня 2023 року № 53.

25. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

26. Про надання допомоги на поховання.