Свято тих, хто світлом простеляють шлях

Дата: 01.10.2023 19:32

Традиційно першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Педагог – це професія обраних. Не кожен готовий і може передавати дітям не лише знання, а й ділитися частиною душі, присвячуючи вихованню особистості своє власне життя.

Цьогорічне свято Дня працівників освіти особливе  хвилююче, щемливе, зі сльозами на очах, обпалене війною...

Так, наші воїни мужньо відвойовують можливість навчати і вчитися. Але й працівники освіти Ізяславщини – це теж велика армія, яка міцно тримає свій освітній фронт у класах/в онлайн-школах, успішно долає виклики, які потребують швидких і нестандартних рішень: створюють новий технологічний освітній простір і укриття, надають психолого-педагогічну підтримку дітям з числа внутрішньо переміщених осіб і тим, які вимушено перебувають за кордоном, щоб повернути їх до національної системи освіти. Також прищеплюють дітям відчуття патріотизму і розуміння української Фото без описуідентичності, виховують свідомого та відповідального громадянина, готують до успішного творення власного життя і своєї країни. Зокрема знаходять можливість зростати професійно, підтримувати наших відважних оборонців та займатися волонтерством.

Досягнення та перемоги освітян, зокрема педагогів закладів культури нашої громади Ізяславський міський голова Сергій Шлегель відзначив грамотами.