01 жовтня - День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів.

Дата: 01.10.2023 09:31

Традиційно, в першу неділю жовтня, українське суспільство відзначає світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів.

Хоч людина вже народжується особистістю, враховуючи виховання родини та оточуючих, та роль учителя ніколи не перестане бути важливою, необхідною та в деяких випадках навіть ключовою. Адже для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги.

Ми із теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і доброзичливих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Своєю щоденною працею вони визначають долю багатьох поколінь, дають можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості, направляють та ведуть шляхами хороших досягнень, високих результатів. І наразі, попри нелегкі випробування для України, педагоги залишаються істинними професіоналами, продовжують навчати й виховувати дітей. Бути педагогом – це покликання, це доля.

Тож, шановні працівники освіти Ізяславщини, прийміть найщиріші вітання. Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.

Працюючи – наближаємо Перемогу!

З найкращими побажаннями

міський голова Сергій Шлегель