Візит дітвори до історико-краєзнавчого музею

Дата: 27.09.2023 14:17

У рамках відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні до Ізяславського історико-краєзнавчого музею завітали вихованці гуртків Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва із своїми керівниками.

Юні відвідувачі ознайомились із тематичною книжковою виставкою «Всюди не побуваєш, але МОЖНА спробувати!», яку підготували працівники Ізяславської міської публічної бібліотеки комунального закладу «Центр надання культурних послуг». На виставці було представлено різноманітні книги та фотоальбоми, що розкривають туристичну привабливість та знайомлять із туристичними «магнітами» нашої неймовірно дивовижної та непереможної України.

В «Українській світлиці» вихованці будинку творчості ознайомились із елементом української нематеріальної культурної спадщини «ВЕСІЛЛЯ». Провідний методист КЗ «Центр культурних послуг» Інна Жерновая розповіла присутнім про те, що таке «нематеріальна культурна спадщина», яке значення має її збереження для самоідентифікації нашої нації.

Як приклад збереження нематеріальної культурної спадщини «Українське весілля» Інна Жерновая представила відеоролик про роботу активних жителів села Ріпки (Ріпківський старостинський округ Ізяславщини) на чолі із Наталією Міщук.

Фото без описуПісля перегляду відповідних відеоматеріалів вихованцям будинку творчості запропоновано було спробувати свої сили та таланти в оформленні весільного гільця.

Завершилось перебування в Ізяславському історико-краєзнавчому музеї пам’ятним фотографуванням.

За матеріалами Ізяславського історико-краєзнавчого музею