Відбувся Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2008 р.н. та молодших

Дата: 25.09.2023 11:21

24 вересня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи та Ізяславського ліцею №2 ім. О.Кушнірука проходив Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2008 р.н. та молодших, присвячений до Дня працівника лісу.

Урочисте відкриття змагань розпочалось з вітального слова організатора змагань – старшого тренера-викладача Дукача Дмитра Володимировича та спонсора змагань – директора філії «Ізяславське лісове господарство» Подільського лісового офісу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» Сергія Кутасєвіча. Усі учасники турніру отримали від спонсора солодкий подарунок, організатору змагань вручили у подарунок волейбольний м’яч. Традиційно учасники змагань вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, пролунав Гімн України.

У турнірі взяли участь 6 команд: Ізяславська ДЮСШ (Хмельницька обл.), Острізька ДЮСШ (Рівненьска обл.), Гощанська ДЮСШ (Рівненська обл.), Теофіпольська ДЮСШ (Хмельницька обл.), Плужненська ОТГ (Хмельницька обл.), ВК «Vest» Славута (Хмельницька обл.).

Суддівство змагань забезпечили тренери – викладачі відділення волейболу: Дукач Дмитро Володимирович, Голик Віталій Сергійович, Береза Ірина Анатоліївна, Лобачук Михайло Миколайович.

Змагання проводились за змішаною системою. Усі команди було поділено на 2 групи.  Група А (Ізяславська ДЮСШ, ВК «Vest» Славута, Теофіпольська ДЮСШ) грала в залі Ізяславської ДЮСШ, група Б (Гощанська ДЮСШ, Плужненська ОТГ, Острізька ДЮСШ) грали в залі Ізяславського ліцею №2 ім. О.Кушнірука.

У фінальній грі за ІІІ – IV місце зустрілись команди Теофіпольської ДЮСШ та Острізької ДЮСШ, за І-ІІ місце зустрілись команди Ізяславської ДЮСШ та Гощанської ДЮСШ. Усі команди показали чудову гру, гарну технічну підготовку та волю до перемоги. У підсумку IV місце посіла команда Острізької ДЮСШ, ІІІ місце – Теофіпольська ДЮСШ, ІІ місце Ізяславська ДЮСШ, І місце – Гощанська ДЮСШ.

Фото без описуПереможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовою винагородою від спонсора.

Вітаємо команду Ізяславської ДЮСШ, а також тренерів-викладачів Дмитра Дукача, Віталія Голика із досягнутим результатом, бажаємо нових успіхів та спортивних перемог!