25 вересня - Всеукраїнський День позашкілля

Дата: 25.09.2023 08:37

Сьогодні ми відзначаємо особливий день - Всеукраїнський День позашкілля.

Позашкільна освіта завжди була джерелом натхнення та незабутніх емоцій.

Творчі уроки, спортивні змагання, мистецькі вистави, тощо – це  місце, де кожен крок наповнений відкриттями та навчанням; де радісні миттєвості об'єднують учнів та вчителів у спільному натхненні; де прагнуть діти та викладачі віддати свої серце та душу.

У позашкільних закладах виховують та навчають не лише за програмою, а й надають можливість розкрити власний талант, знайти друзів, відкрити для себе нові горизонти.

Щиро вітаємо працівників закладів позашкільної освіти Ізяславщини із професійним святом.

Кожен із вас – неповторна особистість, талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту, допомагає дітям у розвитку особистості. Власним прикладом ви показуєте, що все у житті - можливо. Варто лише мріяти і діяти. Вірити у себе та у дива!

Тож дозвольте у цей день побажати, щоб кожен день у позашкільному закладі для вас та ваших вихованців був незабутньою пригодою, де кожен крок принесе радість та натхнення! Процвітання вам, творчого потенціалу, активного зростання, а вашим вихованцям - високих досягнень та нових перемог!