Закликаємо зустріти загиблого Героя «живим коридором» з українською символікою

Дата: 21.09.2023 16:53

Фото без опису

Завтра, 22 вересня, навіки повертається додому 40-річний мешканець с.Мислятин, молодший сержант, командир десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону Овчарук Юрій Олексійович.

Орієнтовно о 09.30 год. маршрут кортежу пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівка, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М.Микитюка) до рідного дому в село Мислятин.

Цього ж дня о 12.30 год. відбудеться церемонія прощання на власному подвір’ї воїна, далі заупокійна служба за новітнім Героєм у місцевому храмі, після чого траурна хода рушить до місцевого кладовища, де і відбудеться обряд поховання.

Маємо надію, що небайдужі громадяни Ізяславщини зустрінуть полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...