Очікуємо на пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії розвитку громади

Дата: 20.09.2023 16:01

Ізяславська міська  рада розробляє Стратегію розвитку Ізяславської  міської територіальної громади на 2024-2027 роки (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Ізяславської міської  територіальної громади представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, суб’єктів господарювання усіх форм власності доєднатись та запропонувати свої ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

• Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

• Термін реалізації проєкту – не більше як 4 роки (2024– 2027 роки).

• Подібний проєкт ще не реалізовувався у громаді або потребує  подальшої реалізації.

• Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

• Проєктні ідеї повинні сприяти сталому розвитку громади та підвищенню якості життя її мешканців.

• Проєктна ідея формується за формою

Заповнені форми надсилайте на e-mail: фінансове управління Ізяславської міської територіальної громади 44011247@mail.gov.ua з поміткою «Проєкти до Стратегії».

• Кінцевий термін - 15 жовтня 2023 року.

• Контакти для довідок: (03852) 4-15-55 фінансове управління  Ізяславської міської ради