14 вересня - День танкіста

Дата: 14.09.2023 09:17

Сьогодні, 14 вересня, вперше в цьому році Україна відзначає День танкіста

Танкові війська – це гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. А все завдяки самовідданій праці вчених, конструкторів, інженерів і працівників української танкобудівної галузі, а також воїнам-танкістам! Українські танки не бояться ані бруду, ані небезпеки.

Танкові війська завжди вважались міцним броньованим кулаком українського війська. Українські танкісти - це броньовий щит держави. Окупанти на собі відчули смертельну вогневу міць, точність пострілів і жертовну самовідданість українських танкових екіпажів.

Приємно зазначити, що в їх лавах сумлінно несуть службу чимало воїнів і з нашої Ізяславщини. Вони гордо продовжують бойові традиції фронтовиків, які вписали чимало славних сторінок в історію Другої Світової війни.

Щира вдячність вам, шановні земляки-танкісти, за надійний захист. Пишаємося вашою ратною звитягою, патріотизмом і професіоналізмом, які є неоціненним вкладом в оборону України!

Дякуємо й ветеранам танкових військ за сумлінну службу і вірність Україні!

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв-танкістів, які ціною власного життя захищали незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм пам’ять!

СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ТАНКІСТАМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!