Переможець конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 08 вересня 2023 року

Дата: 13.09.2023 15:15

Ізяславська міська рада повідомляє, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 08 вересня 2023 року визнано ФОП Коршука Леоніда Андрійовича (м. Шепетівка).

Об’єктом оцінки є земельні ділянки:

1) по вул. Героя України Олександра Петраківського (колишня назва вул. Вокзальна), 11 Г/1 у м. Ізяслав, площею 0,0050 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 6822110100:01:006:0098).

Вартість виконання робіт – 1364 грн. 00 коп. (одна тисяча шістдесят чотири грн. 00 коп.).

Термін виконання робіт – до 5 календарних днів (після отримання в повному обсязі необхідної документації та інформації про об’єкт оцінки).

Мета проведення експертної грошової оцінки - визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі у приватну власність шляхом продажу.

2) по вул. Незалежності у м. Ізяслав, площею 0,1017 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 6822110100:01:003:0379).

Вартість виконання робіт – 3684 грн. 00 коп. (три тисячі шістсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп.

Мета проведення експертної грошової оцінки - визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою продажу на торгах.