Завтра буде проведено відбір змивів з овочів, фруктів та яєць на патогенну флору на території РЗК «Ринок» м.Ізяслав

Дата: 13.09.2023 16:02

Фото без опису

Відповідно до Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення Ізяславського відділення ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на 2023 рік, працівниками Ізяславського відділення Шепетівського районного відділу Державної установи "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" 14 вересня 2023 року буде проведено відбір змивів з овочів, фруктів та яєць на патогенну флору на території РЗК «Ринок» м.Ізяслав.

Дослідження будуть проведені за рахунок бюджетних коштів ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Результати лабораторних досліджень буде оприлюднено згодом.