09 вересня - День фізичної культури і спорту

Дата: 09.09.2023 09:37

Фото без опису

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту, всіх прихильників здорового способу життя – День фізичної культури і спорту!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки додає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Ізяславська міська територіальна громада відома славними спортивними традиціями та талановитими спортсменами. Ми щиро пишаємось нашими земляками, чиї імена вписані в історію громадського, українського та світового спорту.

Завдяки їхньому прикладу та пропаганді здорового способу життя лави прихильників фізичної культури і спорту у нашій громаді невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Це добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Тож щиро бажаємо нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

Глибока вдячність тренерам, наставникам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху нашої громади за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної громади.

Наша спортивна нація обов’язково переможе! Ми здолаємо усіх ворогів, а далі – олімпійські вершини!