Допомога поспішає!

Дата: 07.09.2023 16:10

6 вересня фахівці із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради спільно із представниками ГО «Центр реабілітації та відновлення», відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради здійснено виїзд у населені пункти в межах Ізяславської міської  територіальної громади: села Путринці, Михля, Лютарка, Новостав, Мокрець.

У рамках виїзду відвідано родини, які перебувають у складних життєвих обставинах та під соціальним супроводом КУ «Центр надання соціальних послуг». Складні життєві обставини відвіданих сімей зумовлені домашнім насильством, неналежним виконанням батьківських обов’язків, зловживанням спиртними напоями, безробіттям тощо.

Громадською організацією «Центр реабілітації та відновлення» надано продуктові набори для родин, які найбільше цього потребують.

Крім того, у ході поїздки було проведено профілактичні бесіди із цими сім’ями щодо дотримання здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, формування мотивації  для навчання дітвори, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання дітей, тощо.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради