Громада села Щурівці відзначила престольне свято за новим календарем

Дата: 06.09.2023 18:11

Фото без опису

Кожне село Ізяславщини має свої стародавні звичаї та традиції. Одна із них - це храмове (престольне) свято села.

Сьогодні, 06 вересня, святковий передзвін скликав людей до церкви Чуда Архистратига Божого Михаїла (ПЦУ) с.Щурівці. Адже у цей день парафіяльна громада, яка минулого року перейшла до православної Церкви України, відзначила своє престольне свято за новим календарем.

Божественну Літургію у місцевому храмі здійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України, митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук у співслужінні священнослужителів Ізяславського благочиння.

Престольне свято — це завжди трепет, який під час богослужіння перетворюється у торжество, привітання кожного, у посилені вдячні та прохальні молитви. Саме у такі моменти пробуджується у серцях місцевих жителів любов до своєї малої Батьківщини і сповнюються відчуттям єдиної родини.

Під час літургії присутніми було піднесено особливі молитви за перемогу багатостраждальної України над російським окупантом, за захист відважних наших  оборонців, за Державу та український народ в час нашестя московської орди.

По завершенню духовенство привітало прихожан зі святом, побажало вірянам дарів Божих, необхідних для земного життя і вічного спасіння, та благословило усіх.

Також присутні на службі місцеві жителі зібрали кошти на підтримку наших захисників-земляків.