Пішла у засвіти добре знана постать на теренах нашого краю
Із глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні, 02 вересня, на 73-му році життя перестало битися серце Козака Леоніда Павловича.
Леонід Павлович – добре знана постать на теренах нашого краю: досвідчений і висококваліфікований фахівець, здібний організатор, вмілий керівник та депутат, авторитетна людина громади з активною життєвою позицією, добродійник і помічник для всіх, хто потребував його підтримки.
Його життєвий шлях – це приклад відданості, гідності, наполегливості, любові до життя та Ізяславщини.
Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади завжди будуть сильнішими за смерть. Пам’ять про Леоніда Павловича вічно житиме в серцях усіх вдячних йому людей.
Церемонія прощання із видатною постаттю нашої громади відбудеться завтра, 03 вересня, о 13.30 год. у його власному домі. Далі траурна хода рушить до єврейського кладовища, де і відбудеться обряд поховання.