09 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Дата: 09.08.2023 09:27

Фото без опису

Сьогодні, 09 серпня, -  Міжнародний день корінних народів світу - щорічний день, який нагадує важливість зберігання та підтримки культури й традицій корінних народів.

Окрім українців корінними народами в Україні є кримські татари, караїми та кримчаки. Їхньою історичною батьківщиною є Крим. Міжнародне право та українське законодавство захищає корінні народи.

Кримські татари, караїми та кримчаки разом із нами, українцями, понад 9 років живуть в умовах кривавої війни, розпочатої російськими окупантами.  Кримські  землі використовуються ворогом для атак по Україні, її мирних жителях. Крім того, підлий окупант перетворив Крим на одну велику в’язницю.

Асиміляція корінних народів – це давня тактика російської імперії, яку продовжує сучасний російський режим, як на територіях самої рф (так звані федеративні республіки та їхні народи),  так і на окупованих територіях України. Тих, хто протидіє асиміляції чи уникає співпраці з окупаційною владою, – переслідують, катують, вбивають…

Кримські татари, караїми та кримчаки - частина коду української нації! Крим — це Україна!

Захист прав корінних народів — це ознака сталої демократії та розвиненої державності. І це – головні цінності України.

Український народ бореться за своїх людей та українські землі, за відновлення всіх прав і свобод корінних народів. Уся територія нашої Батьківщини неодмінно буде звільнена від кайданів неволі російських окупантів!

Слава Україні! Слава Героям!