Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 29.06.2023 р.

Дата: 29.06.2023 13:37

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

29 червня 2023 року

1. Про внесення змін до фінансового плану КП «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» на 2023 рік.

2. Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 1 квартал 2023 року.

3. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік.

4. Про погодження відпускних цін на лісопродукцію КП «Сошне».

5. Про погодження внесення змін до організаційної структури КНП «Ізяславська МБЛ».

6. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславська МБЛ» на 2023 рік.

7. Про погодження штатного розпису КП «Житлокомунсервіс».

8. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

9. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

10. Про надання дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення над ними опіки.

11. Про звільнення від здійснення повноважень піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

12. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

13. Про затвердження висновку щодо розв’язання спору про визначення місця проживання малолітньої дитини.

14. Про подання органу опіки та піклування.

15. Про розгляд звернення про надання дозволу на вчинення правочинів.

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 лютого 2022 року № 24.

17. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.

18. Про видалення зелених насаджень.

19. Про виключення житлового будинку з числа службових.

20. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

21. Про надання допомоги на поховання.