Переселенці Ізяславщини мали нагоду побувати на прийомі у медика Червоного Хреста

Дата: 08.08.2023 13:45

Медична підтримка – це один зі стратегічних напрямків діяльності Товариства Червоного Христа України. Із початком повномасштабної війни представники вищезазначеної організації надають підтримку внутрішньо переміщеним особам.

Сьогодні, 08 серпня, на території КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради лікар Червоного хреста з м.Славута Самойлюк Дмитро Іванович приймав переселенців, котрі знайшли прихисток на Ізяславщині. Усі бажаючі мали змогу пройти загальний огляд у порядку живої черги. Спектр медичних послуг дозволив визначити основні показники здоров’я, а саме: вимірювання тиску, рівня цукру в крові, стан серця та легенів, тощо. Крім того, від лікаря можна було отримати рекомендації та первинний набір необхідних ліків. Усі послуги надавались безкоштовно.

За сьогоднішній день до медичного фахівця звернулися десятки людей, а це відчутна допомога первинній ланці охорони здоров’я нашої громади.