Закликаємо зустріти полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою

Дата: 31.07.2023 19:45

Завтра, 01 серпня, навіки повертається додому 33-річний мешканець села Михнів (Михнівський старостинський округ), молодший сержант, начальник радіолокаційної станції радіолокаційного взводу батареї управління та артилерійської розвідки Віталій Томчук 25 липня під час виконання бойового завдання на Донеччині смерть забрала нашого відважного захисника.

Орієнтовно о 10.00 год. маршрут кортежу пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівки, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М.Микитюка) до рідного дому в село Михнів.

Цього ж дня о 12.00 год. відбудеться церемонія прощання на власному подвір’ї воїна, далі заупокійна служба за новітнім Героєм у місцевому храмі, після чого траурна хода рушить до місцевого кладовища, де і відбудеться обряд поховання.

Маємо надію, що небайдужі громадяни Ізяславщини зустрінуть полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...