1035-річчя Хрещення Київської Руси-України та День Української Державності

Дата: 28.07.2023 08:27

Сьогодні, 28 липня, – 1035-річчя Хрещення Київської Руси-України та День Української Державності, яке відзначаємо другий рік поспіль. Ці дати для нас, українців, мають велике значення, бо пов’язує нас з утвердженням понадтисячолітніх традицій Українського державотворення.

Крім того, з початком російсько-української війни ми усвідомили, наскільки цінною для нас є наша Держава, яку надвисоку ціну платимо ми, українці, щодня.

Українська Державність складається з кожного з нас – хто захищає рідну землю на передовій, допомагає військовим у тилу, лікує, доставляє вантажі, працює в шахті, цехах чи кар’єрі, забезпечує роботу комунальної сфери, підтримує біженців, волонтерить, учить, інформує, передає в мистецтві свою любов до рідної землі й віру в нашу неминучу Перемогу.

Так, наразі для всіх нас тривають дуже важкі часи, проте Україна впевнено йде до Перемоги над цинічним ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності.

Разом, об’єднавшись, ми як незламна сила пройдемо всі випробування і нікому й нізащо не віддамо  своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, сотні поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми Героями.

З Днем Хрещення Київської Русі-України!

З Днем Української Державності!

Слава Україні! Слава Героям!