До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Ізяславської міської територіальної громади!

Дата: 25.07.2023 16:05

Фото без опису

27 липня 2023 року об 11.00 год. в приміщенні комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради (м.Ізяслав, вул.Шевченка, 10-В) відбудеться психологічний захід "Надихаючі історії".

Для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб у цей час працюватиме "Творча майстерня".

Заходи проводитимуться представниками БФ "КАРІТАС" у рамках співпраці щодо реалізації соціального проєкту «Психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від війни в Україні». При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу та статус внутрішньо переміщених осіб. Попередня реєстрація за телефоном: 0963774619 - Світлана Анатоліївна.