Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

Дата: 15.07.2023 17:00

Неповторна, квітуча, щедра на врожаї та багата на талановитих людей українська земля знову стала чорним полем бою. Тисячі безневинно загублених життів, розбита інфраструктура населених пунктів України - це так нас прийшли "рятувати" путінські рашисти, які ще гірші гітлерівських нацистів.

За заповітну споконвічну мрію українського народу наші відважні захисники платять надвисоку ціну — власне життя.

Одним із них був наш земляк -  розвідник-навідувальник розвідувального відділення розвідувального взводу десантно-штурмового батальйону, солдат Мельник Олександр Анатолійович.

Рік тому, 15 липня, перестало битися гаряче серце воїна світла, який подарував нам мирне небо та залишив частку свого серця у селі Радошівка.

Святою повинністю є вшанування пам'яті військовослужбовця, який гідно виконав військовий обов’язок із захисту незалежності, територіальної цілісності  та суверенності України.

У річницю смерті бійця вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті покладанням квітів та хвилиною мовчання захисника України на останньому місці його спочинку.

Ізяславщина розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме свого земляка, який боровся за незалежність і цілісність України. Адже Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять!