Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 30.05.2023 р.

Дата: 30.05.2023 17:33

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

від 30.05.2023 р.

1. Про звіт про виконання фінансового плану КП «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» за I квартал 2023 року.

2. Про звіт про виконання фінансового плану КП «Ізяславводоканал» за I квартал 2023 року.

3. Про звіт про виконання фінансового плану КП «Ізяславтепломережа» за I квартал 2023 року.

4. Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» за I квартал 2023 року.

5. Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Ізяславської міської територіальної громади на період 2023-2027 років».

6. Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

7. Про звіт про виконання бюджету Ізяславської міської територіальної громади за I квартал 2023 року.

8. Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про внесення змін до Програми національного спротиву та заходів з територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

9. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2023 рік».

10. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту субланки Ізяславської міської ради Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2023 рік.

11. Про створення сезонного рятувального посту.

12. Про видалення зелених насаджень.

13. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

14. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

15. Про внесення на розгляд ради проєкту рішення «Про перейменування вулиці та провулку Тургенєва у м.Ізяслав».

16. Про затвердження висновків незалежної оцінки про вартість об’єктів комунальної власності.

17. Про постановку на квартирний облік.

18. Про надання дозволу на перепоховання останків померлої.

19. Про надання допомоги на поховання.