Нові перемоги школярів Ізяславщини

Дата: 06.07.2023 11:46

Цей навчальний рік був дуже складним для українських школярів. Проте попри постійні повітряні тривоги, безперервні аварійні відключення електроенергії, перебої з інтернетом, щоденне хвилювання за наших захисників та захисниць, юні школярі довели, що немає нічого недосяжного на шляху до мети. Серед них є й з Ізяславщини. Це не просто успіх наших дітей та їх вчителів, це гордість всієї Ізяславської громади!

Наша громада може пишатися 14 “золотими” та 5 “срібним” медалістами-випускниками.

Крім того, протягом червня поточного року для вступників Ізяславської міської територіальної громади тривала гаряча пора – вони проходили випробування у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ).

Цьогоріч під час складання надскладного мультипредметного тесту блискучої перемоги досягли  2 випускники Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука, набравши найвищу кількість балів (по 200). Своїм вчинком вони вкотре підтвердили думку про те, що важливе не місце навчання, а бажання вчитись! Ось вони – ерудовані, талановиті, кмітливі, творчі та завзяті:

Веремієнко Аліна Олександрівна – з математики - 200 балів (вчитель Кудрей С.О.), з англійської мови – 200 балів (вчитель Плаксій І.П.);

Шевчук Діана Анатоліївна – з англійської мови – 200 балів (вчитель Плаксій І.П.).

Вітаємо, пишаємось, дякуємо, віримо, зичимо нових досягнень та перемог у вільній мирній Україні!

Дякуємо усім здобувачам освіти, які доклали максимум зусиль, щоб показати гідний результат. Ми також вдячні учителям, батькам, які добре попрацювали у цей складний час війни та допомагали дітям, навчаючи і підтримуючи їх.

Пізніше ми обов’язково розповімо про секрети успішності найкращих учасників національного мультипредметного тесту-2023, щоб інші могли надихатися їхнім прикладом і досягати вершин.