04 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2023 08:22

Фото без опису

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя, з професійним святом - Днем Національної поліції України.

Закон та справедливість – це основа стабільного розвитку сучасного суспільства, піклування про яку покладено на працівників органів внутрішніх справ.

Кожен з вас присвятив своє життя гідній та потрібній справі, обравши своїм покликанням непросту та серйозну працю. Від її результатів залежать безпека та спокій мешканців Ізяславщини.

Ваша робота вимагає граничної відповідальності, пов'язаної з небезпекою та ризиком. Бути поліцейським означає чесно, вірно і сміливо служити народу і за першим покликом йти на допомогу людям.

А з початком повномасштабної війни у працівників поліції додалися нові функції. Правоохоронці займаються безліччю справ – від звичного для них підтримання суспільного порядку до виявлення диверсантів та колаборантів. Тож дякую вам, що обрали саме цю ризиковану, відповідальну, складну, але таку важливу професію.

Також у цей день щиро бажаю вам успіхів та плідної праці на благо народу України та Ізяславської громади. Нехай стійкий дух, благородство і відвага завжди допомагають у вашій почесній справі.

Миру всім після перемоги над російським ворогом!

З найкращими побажаннями

міський голова                                                               Сергій ШЛЕГЕЛЬ