До уваги громадян, які безкоштовно розмістили внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 03.07.2023 15:39

Нагадуємо, що кожного місяця з 1 по 5 число працівниками Центру надання адміністративних послуг Ізяславської міської ради здійснюється прийом заяв на отримання компенсації витрат власника житла за прихисток внутрішньо переміщених осіб. А тому прохання поквапитись.

Крім того, зверніть увагу! Якщо Ви прихистили людей вразливих категорій (осіб з інвалідністю, осіб старше шістдесяти років, одиноких матерів, членів багатодітних сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та ін.), прохання надати копію відповідних документів внутрішньо переміщених осіб.

У разі виникнення питань прохання звертатись у будні за контактами ЦНАПу (03852) 4-00-09 та 096-704-82-01 або за адресою: м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, І поверх.

Також повідомляємо, що у загальному відділі апарату виконкому міської ради (за адресою: м.Ізяслав, вул.Незалежності, 43, І поверх, каб. № 1) можна замовити довідку згідно переліку.

Прийомні дні: понеділок – четвер з 08.00-17.00 год., обідня перерва 12.00-13.00 год.). Довідки за тел. (03852) 4-21-33.