02 липня - День працівника державної податкової служби України

Дата: 02.07.2023 08:41

Державна податкова служба є одним із основних органів нашої держави, яка визначає соціально-економічну стабільність країни. Від професіоналізму, наполегливості та відповідальності податківців залежать надходження в місцевий бюджет, а отже розвиток інфраструктури та рівень життя жителів громади.

Дякуємо, що у ці складні часи, коли наша країна зіткнулась з військовою російською агресією, гідно тримаєте економічний фронт і сумлінно дбаєте, щоб податки сплачувалися справно й у повному обсязі. Пліч-о-пліч з платниками, бізнесом та громадськістю ми сприяємо підтримці наших відважних захисників України.

Також вітаємо пенсіонерів та ветеранів податкової служби, які доклали зусиль у вихованні патріотизму та професіоналізму сучасних працівників податкової.

Віримо, що ваша солідарність та спільна праця допоможуть подолати всі труднощі і забезпечать яскраве майбутнє для нашої країни та громади. Разом ми зможемо побудувати сильну, єдину та процвітаючу Україну, де кожен громадянин відчуватиме себе безпечно та щасливо.

Тож бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань.

Мирного неба та Перемоги України над окупантами!