Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 29 червня 2023 року

Дата: 28.06.2023 15:37

питань, що розглядаються на засіданні виконавчого комітету

29 червня 2023 року

1. Про внесення змін до фінансового плану КП «Ізяславське МБТІ» на 2023 рік.

2. Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» за 1 квартал 2023 року.

3. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» на 2023 рік.

4. Про погодження відпускних цін на лісопродукцію КП «Сошне» (прикріплений файл - додаток).

5. Про погодження внесення змін до організаційної структури КНП «Ізяславська МБЛ».

6. Про погодження штатного розпису КП «Житлокомунсервіс».

7. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

8. Про надання дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення над ними опіки.

9. Про звільнення від здійснення повноважень піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

10. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

11. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.(спір)?

12. Про подання органу опіки та піклування.

13. Про розгляд звернення про надання дозволу на вчинення правочинів.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 лютого 2022 року № 24.

15. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Ізяславської міської ради.

16. Про видалення зелених насаджень.

17. Про виключення житлового будинку з числа службових.

18. Про надання грошової допомоги на поховання особи, яка померла внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

19. Про надання допомоги на поховання.