На Хмельниччині посилять контроль за дотриманням комендантської години

Дата: 26.06.2023 10:20

З початком дії воєнного стану на Хмельниччині запроваджено комендантську годину. Наразі вона триває з 00:00 год. до 05:00 год.  У цей час доби громадянам та суб’єктам господарювання необхідно дотримуватись комендантської години, а саме  заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, зокрема у закладах громадського харчування, розважальних закладах тощо.

Відповідний наказ підписав перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін (від 21.06.2023 р. № 157/2023-н), в якому наголошується про вжиття відповідних заходів щодо встановлення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, незалежно від форм власності, з урахуванням обмежень, пов’язаних із запровадженням комендантської години.

А тому прохання усім із відповідальністю поставитися до запроваджених мір на період дії воєнного стану. Дотримуйтеся правил комендантської години заради своєї ж безпеки!