19 червня - День фермера

Дата: 19.06.2023 08:37

19 червня в Україні  відзначають День фермера. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Фермер - не тільки професія, а життєве покликання. Адже вам доводиться дуже нелегко не лише через нестабільність погодних умов, а й через військову агресію. Проте ваша праця є джерелом нашої життєвої сили. Кожен шматочок хліба, кожний свіжий овоч, кожна склянка молока — результат вашої наполегливої праці.

Крім того, поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не лише нашої громади, а й країни в цілому. Ви постійно тримаєте тиловий фронт та всебічно допомагаєте  (матеріально, фінансово, технічно) нашим оборонцям. Ви є гарантією того, що на наших столах завжди будуть свіжі поживні страви, а в умовах війни - це віра кожного у завтрашній день. Ваша праця неоціненна, за що вам щира подяка від кожного мешканця Ізяславщини.

Тож нехай кожен ваш день приносить вам впевненість у своїх здібностях і справедливу винагороду за ваші зусилля!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера!

Слава Україні! Слава аграрним героям!