Вшанували пам'ять загиблого земляка

Дата: 17.06.2023 15:42

Рік тому, 17 червня, чорна звістка із неоголошеної російсько-української війни, що змінила долю всього світу, прийшла в родину Прозоровських -  внаслідок мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області загинув ізяславчанин, солдат-доброволець, стрілець-помічник гранатометника Прозоровський Сергій Іванович.

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни, – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Не чекаючи повістки, Сергій сам вирушив до територіального центру комплектування, адже не міг лишатись осторонь, коли на рідну землю прийшла біда. Він разом із українськими оборонцями  зруйнували міф про непереможність російської армії.

Щоб вшанувати  пам'ять захисника свободи, незалежності та територіальної цілісності України у цей день до його останнього місця спочинку прийшли рідні та небайдужі жителі Ізяславщини.

Спочивай з миром, захиснику, у Небесному Війську!