Проведено  засідання Координаційної  ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми при Ізяславській міській раді

Дата: 16.06.2023 18:25

15 червня під керівництвом заступника міського голови Лесі Божко в приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради.

У засіданні взяли участь представники відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», відділу «Служба у справах дітей»,  Ізяславської міської ради,  відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У ході проведення зібрання розглянуто заяви громадян Ізяславської територіальної громади про вчинення відносно них домашнього насильства, проаналізовано акти оцінок потреб дитини та її сім’ї, проведені фахівцями із соціальної роботи та в яких вчинено домашнє насильство, на основі повідомлень правоохоронних органів щодо вчинення домашнього насильства.

За результатами обговорень прийнято відповідні рішення.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради