Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 05.06.2023 09:00

Філії "Ізяславське лісове господарство" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" (код ЄДПРОУ ВП 45076221), що розташовані за адресами:

- Хмельницька область, Шепетівський район, м.Ізяслав, вул.Михельська, будинок 32 та 13-А;

- Хмельницька область, Шепетівський район, м.Ізяслав, вул.Миколи Микитюка, 103;

- Хмельницька область, Шепетівський район, с.Радошівка, пров.Горинський 12;

- Хмельницька область, Шепетівський район, с.Лютарка, вул.Садова 39-А

- Хмельницька область, Шепетівський район, с.Комини, вул.Центральна 14

- Хмельницька область, Шепетівський район, с.Покощівка, вул.Лісна 7Б

мають намір на  отримання  дозволу  на  викиди  для  існуючого проммайданчика,  додержання  вимог  природоохоронного  законодавства,  надання  права експлуатації  об’єкта,  з  якого  надходять  в  атмосферне  повітря  забруднюючі  речовини  або  їх суміші.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля - висновок відсутній, діяльність не підпадає під сферу застосування оцінки впливу на довкілля згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний  опис  об’єкта  (опис  виробництв  та  технологічного  устаткування)  -  філії підприємства спеціалізуються на лісозаготівлі.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання -  не розроблялися, встановлені  нормативи  гранично  допустимих  викидів відповідно до затверджених наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 22.10.2008 року №541 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 17.09.2015 року №337) не перевищуються.

Дотримання  виконання  природоохоронних  заходів  щодо  скорочення  викидів  – зобов’язання  по виконанню заходів відсутні.

Відповідність  пропозицій  щодо  дозволених  обсягів  викидів  законодавству  -  пропозиції  щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Адреса обласної держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості  щодо  дозволу  на  викиди  -  Хмельницької  обласної  військової  адміністрації –  29005, м.Хмельницький, майдан  Незалежності,  буд  2, тел.  (0382)  76-50-24,  regadm@adm-km.gov.ua.

Строки  подання  зауважень  та  пропозицій  -  протягом  30  календарних  днів  з  дати  публікації даного повідомлення.

Додатки