04 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії

Дата: 04.06.2023 12:21

Сьогодні Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Щоденно путінський режим калічить та вбиває невинні дитячі життя. Незаконно вивозить наших дітей на тимчасово окуповані території або ж у російську федерацію.

Десятки тисяч дітей стали сиротами та напівсиротами через проклятий «руський мир»…

Агресор веде війну проти України варварськими методами, знищуючи націю та намагаючись викорінити ідентичність українців.

Українські діти дуже швидко подорослішали: навчилися виживати в бомбосховищах, відрізняти звук ракети від літака, засинати «під мелодію градів», а прокидатися від свисту куль.

485 загиблі. 1 005 поранені. Ці цифри жахають. Це не просто суха статистика. Це людські, і що найгірше за все − дитячі долі й життя… Але й вони ще не остаточні.

А тому вшановуючи пам'ять загиблих дітей, не забуваймо також про тих, хто продовжує жити. Продовжує боротися зі своїми травмами, страхом і втратою. Вони потребують нашої підтримки, розуміння і любові. Не забудемо наших маленьких янгелят – пом’янемо хвилиною мовчання усіх безвинних жертв російської агресії

Діти повинні мати мрії та щасливе дитинство, а не бути свідками та жертвами страшної війни. Не забудемо, не пробачимо!