Закликаємо зустріти померлого бійця «живим коридором» з українською символікою

Дата: 01.06.2023 11:41

Завтра, 02 червня, орієнтовно о 10:00 год. прибуде кортеж з тілом нашого 52-річного новітнього Героя-земляка, молодшого сержанта, старшого механіка-водія 1 танкового взводу 3 танкової роти Соколюка Василя Петровича.

Маршрут пролягатиме через місто Ізяслав (по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка), до рідного дому в село Білеве.

Маємо надію, що усі  небайдужі громадяни у місті Ізяслав та в селі зустрінуть полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю…

Цього ж дня о 12.00 год. в с.Білеве будемо проводжати в останню путь нашого мужнього захисника. Заупокійна служба за воїном відбудеться у місцевому храмі.