Українська вишиванка – національна святиня, яка є одиним із головних символів нашого народу

Дата: 18.05.2023 18:14

Українська вишиванка – національна святиня, яка є одним із головних символів нашого народу, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг який об‘єднує всіх українців.

У День вишиванки вчителів та учнів Ізяславського ліцею √5 імені О.П.Онищука, відділ "Служба у справах дітей" Ізяславської міської ради, ювенальну превенцію Шепетівського РУП, всіх нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу заради спільної перемоги.

Переконані, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України!