Ізяславська міська багатопрофільна лікарня поповнилась джерелом додаткової електроенергії

Дата: 22.05.2023 16:50

Нещодавно за сприяння народного депутата України Олени Копанчук комунальне некомерційне підприємство "Ізяславська міська багатопрофільна лікарня Ізяславської міської ради" отримало генератора, що дасть змогу забезпечити дитяче відділення  автономним електроживленням у період вимушеного відключення електропостачання. Оскільки російський окупант руйнує Україну не лише на передовій, але й на інших її територіях.

До цього медичний заклад вже забезпечено кількома генераторами. Проте лікарня має чимало відділень, які знаходяться в окремих приміщеннях та потребують безперебійного живлення (відповідні медичні обладнання для пацієнтів) як у воєнний, так і у мирний час. А тому є потреба у придбанні необхідної кількості джерел додаткової електроенергії для забезпечення стабільної роботи всіх відділень медичного закладу. Для цього спільними зусиллями вживаються усі дієві заходи відповідно до чинного законодавства.