Церемонія нагородження переможців другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 році

Дата: 22.05.2023 14:37

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Саме Мала академія наук покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

У березні поточного року на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У висококонкурентній боротьбі вдалось вибороти  призові місця учнівській молоді Ізяславщини:

ІІ місце:

Іван ЗАГОРУЙ, здобувач освіти 10 класу Ізяславського ліцею імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, секція «Математика» (керівник Ряба Л.Д.);

ІІІ місце:

Олександра БАРАН, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Гідрологія» (керівник Жинська М.П.);

Аліна ГОНЧАРУК, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Психологія» (керівник Слісарчук Л.В.);

Анна ЛИЧИК, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Українська література» (керівник Фещук Н.В.).

Минулого тижня в області відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та педагогічних і науково-педагогічних працівників, які їх підготували.

Відповідно до Положення про обласні премії переможцям та призерам другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науководослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 20 жовтня 2011 року № 389/2011-р, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області 02 листопада 2011 року за № 140/1719, та відповідно до наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 16 березня 2023 року № 76-од «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році», переможцям призначено та виплачено обласні премії.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, творчих здобутків та нових перемог!