Перша молитва українською

Дата: 19.05.2023 17:20

Цими днями Православна Церква України поповнилась ще однією релігійною громадою. На загальних парафіяльних зборах Свято-Покровського храму села Мокрець Лютарського старостинського округу громада прийняла історичне рішення – перейшли до Православної Церкви України. Одноголосно проголосували 84 присутніх на заході місцевих жителів. Перед тим, звісно, передував збір підписів серед місцевих жителів сіл Новостав та Мокрець (ред. – раніше це було одним селом, а кілька років тому розділено на два) про виявлення бажання перейти до Православної Церкви України. Підтримали це рішення 157 підписантів.

Фото без описуПісля завершення громадських зборів настоятель, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії ПЦУ, митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук, який взяв участь у цьому зібранні, подякував присутнім учасникам за активну участь у проведенні зборів та привітав їх з перемогою. Цього ж дня в колишньому храмі московського патріархату вперше прозвучала молитва українською мовою – молитва за Україну та наших відважних оборонців.