До уваги громадськості! Проводитиметься обробка засобами захисту рослин озимого ріпаку

Дата: 18.05.2023 14:57

У нічний час з 20.00 год. до 08.00 год. 18-21 травня 2023 року ТОВ «Компанія «Укрелітагро» с.Михнів проводитиметься обробка засобами захисту рослин сільськогосподарських культур, а саме озимого ріпаку, що посіяний на земельних ділянках, розташованих на території Мислятинського (масив с.Мислятин № 1-4) та Лютарського (масив с.Сошне № 1,2,2/2) старостинських округів способом неземного обприскування. Препарати (інсектицид Біская 0,5 л/га, діюча речовина – тіаклоприд; фунгіцид Супрім, діюча речовина тебуконазол (133 г/л), прохлораз (267 г/л), Каскад, діюча речовина азоксистробін (250 г/л)) допущені для використання у період цвітіння в Україні.

У зв’язку із погодними умовами графік обробітку може бути змінений. Відповідальна особа за обробку – Абрамов О.О. (098-63-13-849).

За більш детальною інформацією звертатися до ТОВ «Компанія «Укрелітагро» с.Михнів.

За матеріалами ТОВ «Компанія «Укрелітагро» с.Михнів