Через «Електронний кабінет» можна дізнатись про стан розрахунків з бюджетом

Дата: 17.05.2023 17:25

Про наявність (відсутність) податкового боргу платник податків може дізнатись, скориставшись Електронним кабінетом або ж відвідавши особисто Ізяславську ДПІ за адресою м.Ізяслав, вулиця Незалежності,43. Також є змога отримати інформацію за телефонами /03852/42110 та /03852/41547

Платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів і інших платежів у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» ( далі - Електронний кабінет)

При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема податковий борг.

Доступ до приватної частини Електронного кабінету надається онлайн з використанням кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації - id.gov.ua (MobiIeID nf BancID)/

Порядок функціонування електронного кабінету визначається наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 №637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.08.2017 за №942/30810 (зі змінами та доповненнями).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua

Своєчасна сплата податків та зборів є основним фінансовим інструментом наповнення бюджету, що особливо критичним є в період воєнного стану. Велике значення набуває дотримання податкової дисципліни щодо повної та своєчасної сплати як самостійно задекларованих сум податків та зборів до державного та місцевого бюджетів, так і наявної заборгованості юридичними особами та фізичними особами – підприємцями, які мають бізнес на територіях, де не ведуться активні бойові дії з метою посилення української економіки, у тому числі збільшення обсягів забезпечення української армії та сил територіальної оборони України.