Міжнародний День сім’ї

Дата: 15.05.2023 16:30

Сім’я – дуже важлива частина нашого життя. Сім’я – це наша опора, наша підтримка в житті. Вона дає нам відчуття безпеки та спокою.  Щороку, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім’ї – свято, присвячене проблемам сім’ї та родинним зв’язкам.

Свято було започатковано Організацією Об’єднаних Націй у 1993 році.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається і видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє та розвивається держава, зростає добробут народу!

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Материнство, батьківство, дитинство - цінності, навколо яких обертається життя.

Вітаємо з Днем сім’ї! Бажаємо щастя і міцного здоров’я дорослим і діткам. Нехай у ваших родинах завжди панує добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будується на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. Хай удома на вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

Щоб ви завжди радували і розуміли один одного.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради