Дотримуйся правил безпеки! Відеоролики про мінну безпеку!

Дата: 15.05.2023 13:29

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економіки України від 05.04.2023 № 8953/1/1-23 підготувало відеоматеріали про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

Багато вибухонебезпечних предметів, що застосовувалися під час бойових дій, через різні причини не вибухнули і дотепер зберігають здатність до вибуху. Вони становлять особливу небезпеку.

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів.

Побачив вибухонебезпечний предмет? Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!