Захисників України із Ізяславщини удостоїли державними нагородами посмертно

Дата: 10.05.2023 16:11

Захисників України із Ізяславщини удостоїли державними нагородами… посмертно. Їх відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони територіальної цілісності, вірність військовій присязі.

Відповідно до Указу Президента України №551/2022 від 2 серпня 2022 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено солдата з м.Ізяслав ПРОЗОРОВСЬКОГО Сергія Івановича.  Воїн загинув 17 червня минулого року  під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області. Та лише вчора, 09 травня, заслужену державну нагороду вдалось передати рідним загиблого бійця. Орден вручив начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков спільно із начальником Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковником Сергієм Царуком.

Крім того, Указом Президента України від 1 травня 2023 року257/2023,  на жаль, також посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня білгородчанина, капітана ТКАЧУКА Андрія Олександровича за мужність, проявлену на полі бою торік.

Жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, та імена наших новітніх героїв назавжди вписані в історію нашої боротьби за волю та незалежність.