Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім"

Дата: 03.05.2023 16:08

Вітаємо команду Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука, яка посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" за темою "Луки нашого дитинства".

У перший день травня Хмельницький ОЦТКУМ підвів підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» за темою «Луки нашого дитинства».

Конкурс проходив з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх i позашкільних навчальних закладів. Представлені відеоматеріали мали творчу неповторність, високий рівень режисерської і технічної майстерності, носили пізнавальне і виховне значення.

У конкурсі взяли участь учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ганнопільської, Ізяславської, Новоушицької, Оринінської, Хмельницької та Шепетівської територіальних громад, які проявили високий рівень екологічної просвіти у природоохоронній діяльності.

Кожна команда-учасник підготувала та розмістила на каналі Youtube відеоролик, в якому демонстрував презентацію результативності власного досвіду екологопросвітницької та природоохоронної діяльності колективу протягом навчального року та відеозапис конкурсного виступу на тему «Луки мого дитинства» (тривалістю до 20 хвилин).

У підсумку переможцем та призерами стали:

І місце - колектив «Eco – GUARD» Ізяславського ліцею №5 імені О.П. Онищука Шепетівського району.

ІІ місце - колектив «Все можливо» Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства, Шепетівського району.

ІІІ місце - колектив «Екодбай» Навчально-виховного комплексу №2 міста Хмельницького; колектив гуртка «Пролісок» Орининського ліцею Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району; колектив Великоскнитського ліцею Ганнопільської сільської ради Шепетівського району.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Переможець Конкурсу – краща робота колективу «Eco – GUARD» Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука Шепетівського району надіслана для подальшої участі у фінальному етапі, який буде проводитись Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 17-19 травня 2023 року.

Вітаємо переможців конкурсу! Пишаємося та бажаємо гідно представити нашу рідну Хмельниччину на Всеукраїнському етапі!

Відео виступу команди "Eco- GUARD"можна переглянути за посиланням